KÜLTÜR MİMARLIK

Kültür Mimarlık Mühendislik İnşaat Ltd. Şti.
Mayıs 2004 yılında şirketleşen Kültür Mimarlık'ın teknik kadrosunun çatısını, her biri mesleklerinde deneyimli uzmanlaşmış, mimar, inşaat mühendisi, işletmeci ve teknikerler oluşturmaktadır. Kültür Mimarlık bu deneyimli kadrosuyla İzmir, Manisa ve Akhisar'daki yapılacak inşaat işlerine ve Türkiye'nin her yerine projeler hazırlamaya devam etmektedir.Şirketimiz 2004 te kurulmasına karşın yurt çapında birçok önemli projeye imza atmaya başlamıştır..


Amacımız ;

Çevre,eğitim,üretim,bilgi ve kullanma Mimari Kültürü oluşturan ana bileşenlerdir. Bu nedenle Kültür Mimarlik çağdaş yaşamın ihtiyaçlarını karşılayacak mekanları kurgularken,fonksiyonellik, ekonomik tercihler ve estetik etkiyi kişisel yasam alışkanlıklarınızla bağdaştırarak planlama aşamasında sizleri de planlama ekibinin birer üyesi olarak değerlendirir ve ihtiyaçlarınıza göre projeleri yönlendirmenizi hedefler.Şirketimiz,inşaat,ticaret ve turizm sektöründe yapacağı faaliyetlerde dürüst,hatasız,istenen kalitede, gelişen teknolojiye uygun,kaliteli üretim yapmak amacındadır.

Kalite politikamızın ana unsurları;

• İşlerimizde projelerin fonksiyonelliği, sağlamlığı, kalitesi ve estetiğinden ödün vermemek şartıyla,müşteri memnuniyetini sağlamak.

• Eğitimli çalışanlarımızla birlikte, inşaat ve mimarideki son gelişmeleri yakından takip ederek,sürekli gelişme bilinciyle güvenilir,dürüst,planlı,zamanında,istenen kalitede iş yapmak.

• Şirket içi iş akışlarında optimizasyonu sağlayacak şekilde, inşaat sürecine katkıda bulunan tüm katılımcıların; iş sahibi,planlamacı ve şirket personelinin daha iyi işbirliğinin sağlanması için gerekli organizasyon ve çalışmaların titizlikle takip edilerek kalite yönetim sistemimizin etkinliği ve sürekliliğini sağlamaktır.

Faaliyet alanlarımızdan bazıları; Konutlar(villalar,apartmanlar,toplu konut siteleri),Eğitim yapıları(ilkokul,lise binaları),Askeri Yapılar,Sosyal içerikli yapılar(müze projeleri),Ticari Yapılar(Alışveriş Merkezleri), Endüstriyel tesisler(fabrikalar),Teleferik Yapıları, Müşavirlik hizmetleri,Planlama ve proje yönetimi,Uygulama(Manisa'da çeşitli konut inşaatları)

Proje Mimar İnşaat Taahhüt Mühendislik